NAŠE

SLUŽBY

Máte vymyšlený produkt, ale není ve vašich silách zpracovat ho k prototypu nebo dokonce k sériové výrobě? Máte nápad, ale vše ostatní vám chybí? V obou případech jste na správném místě. Specializujeme se na kompletní řešení „na klíč“.

CO UMÍME

Navrhneme vám technické řešení a design produktu, vyrobíme jeho mechanické části, osadíme elektronikou, napíšeme řídící program a dodáme kompletní dokumentaci. V případě, že potřebujete jen jednu z těchto částí i tak jste zde správně. Napište nám a my vám poradíme.

MECHANIKA

Zajišťujeme technický návrh přístrojů a zařízení, včetně designového zpracování, s důrazem na ergonomii a bezpečnost. Máme k dispozici dnes již hojně využívané 3D tiskárny a malé cnc frézky pro rychlý prototyping, což nám umožňuje jak expresní výrobu prvních kusů, tak i výrobu designových modelů pro lepší představu před samotnou realizací.

Nabízíme kompletní služby od grafického návrhu, frézování dílů i celků, pálení laserem a ohýbání přes povrchování, jako eloxování či komaxitování, a následné vytvoření technické dokumentace pro možnou sériovou výrobu.

ELEKTRONIKA

Zajišťujeme kompletní řešení výroby elektroniky na zakázku. Od návrhu schémat, návrhů DPS přes osazení součástkami SMD i THT až po oživení finálního zařízení.

SOFTWARE

Programování mikroprocesorů, většinou do námi dodávaných zařízení, a programování grafického uživatelského rozhraní (GUI), které v našem případně slouží primárně pro obsluhu zařízení konfiguraci parametrů nebo vyčítání dat a logů. GUI zpravidla vytváříme s předpokladem překladu pro Windows, Linux nebo Android.

V rámci našich služeb vnímáme jako hlavní cíl splnění očekávání zákazníka a jsme připraveni pomoci našim klientům definovat kompletní technické řešení. Naše spolupráce však nekončí výrobou a předáním výsledného prototypového produktu. Jsme schopni zajistit jak sériovou výrobu, tak i další rozvoj produktů a aplikací podle Vašich aktuálních potřeb. Samozřejmostí je pak zajištění servisu, a to po celou dobu životnosti produktů a aplikací.

Pokud nejsme schopni určitou technologii pokrýt z vlastních zdrojů, obracíme se v daném případě na námi prověřené firmy, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

SÍDLO FIRMY
Jankovcova 1535/2a, Holešovice
170 00 Praha 7
Czech Republic

TELEFON
+420 776 783 480

MAIL
info@angstorm.cz