Angstorm Laboratory

PLNÍME SNY

Jsme technologická společnost, která dokáže klientům realizovat jejich nápady a sny, přičemž posouvá hranice technologie na novou úroveň.

SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

Máte vymyšlený produkt, ale není ve vašich silách zpracovat ho až k prototypu nebo dokonce k sériové výrobě? Máte nápad, ale vše ostatní vám chybí? V obou případech jste na správném místě. Specializujeme se na kompletní řešení „na klíč“.

PRODUKTY

NAŠE PRODUKTY

V naší sekci produktů máme programovatelné led tyče. Jde o světelný systém Ledstrike, který se využívá na vytváření vizuálně silných zážitků v galeriích, eventech nebo na koncertech. Ze systému Ledstrike je složený i druhý produkt – GAP (global arcade portal). Jde o interaktivní hru založenou na principu hry Pong. Naším třetím produktem jsou závěsy Ledvalance. Tento programovatelný závěsný systém je koncipován pro rychlou instalaci a deinstalaci.

PORTFOLIO

NAŠE PORTFOLIO

Naše schopnosti jsou rozmanité, o čemž svědčí početnost i rozdílnost předchozích projektů. Vybrané světelné realizace, audio instalace a četné artové počiny ze studentských let jsou k nahlédnutí v sekci Portfolio.

O NÁS

Jsme tři nadšenci s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi v oboru elektrotechniky, strojírenství a designu. V týmu máme talentované vývojáře, kteří si poradí s jakoukoliv technickou výzvou. Naše designové oddělení zaručí, aby výrobky podléhali přísným nárokům na esteticky čisté provedení a detailní zpracování. Pokud máte jakýkoliv nápad technického rázu, který potřebujete rozvinout, věříme, že právě my jsme schopní vymyslet a realizovat jeho technické řešení včetně designového provedení.

„Ångstorm Laboratory je technologická společnost, která dokáže lidem realizovat jejich nápady a sny, přičemž posouvá hranice technologie a designu na novou úroveň.“

P A R T N E Ř I

K L I E N T I

Tak to skúsime znovu a lepšie | 003

3D sovičky na klacku | 002

Gigantický neúspech | 001

SÍDLO FIRMY
Pobřežní 249/46, Karlín
186 00 Praha 8
Czech Republic

TELEFON
Technology / +420 776 783 480
Design / +420 773 209 744
Electronics / +420 608 632 913